מדיניות אספקה ומשלוחים

משלוח עד הבית

בעת בחירה ב-“משלוח עד הבית” תתואם ההגעה לכתובת שהזנת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. השליחים שלנו עובדים בשעות היום בין 08:00-20:00 ומתאמים בשיחה או הודעה מקדימה את מועד הגעתם. אנו ממליצים בשלב ההזמנה לציין את הכתובת למשלוח בה אתם זמינים במהלך שעות היום.
זמן אספקה עד 5 ימי עסקים (יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים)
*זמני האספקה בישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק מותנים בהנחיות הביטחוניות של הצבא באותה עת ואינם בשליטתנו.

עלות המשלוח עד הבית:

ברכישה בסכום הגבוה מ 149 ₪ – יינתן השירות ללא עלות נוספת.
בסכום קנייה הנמוך מ- 149 ₪, עלות דמי המשלוח הינה 29 ₪. 

איסוף עצמי מלוקר (BOXIT)

שירות זה מאפשר איסוף עצמי של החבילה מחנויות ולוקרים אוטומטיים בנקודות הפצה הפזורות בכל רחבי הארץ, ללא המתנה לשליח. מתאים רק למוצרים עד גודל 30*30*30 ס”מ. איסוף המשלוח זמין החל מ – 7:00 יום למחרת ההזמנה ועד 24 שעות לאחר מכן או על פי הגדרות BOXIT המופיעות באתר. בעת בחירת אופן השילוח יפתח לינק מקשר לאתר BOXIT על מנת להשלים את אופן המשלוח.

אנא וודאו כי טופס אישור ההזמנה במייל מכיל את הכתובת למשלוח וכן מספר הנייד להתקשרות.

שירות נקודות איסוף BOXIT:

ברכישה בסכום הגבוה מ 149 ₪ – יינתן השירות ללא עלות נוספת.
בסכום קנייה הנמוך מ- 149 ₪, עלות דמי המשלוח הינה 19 ₪. 

מדיניות החזרת מוצרים שנרכשו באתר

רכשתם מוצר באתר https://www.mosco.co.il ואתם מעוניינים להחזיר אותו מכל סיבה שהיא? אין בעיה, אנא קראו מדיניות זו ופעלו בהתאם על מנת שנוכל לטפל בבקשתכם במהירות ויעילות.

מתי ניתן להחזיר מוצר?

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר  מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח. ניתן להחזיר כל מוצר אשר נרכש באתר ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית ובצירוף התוויות המקוריות. חברת מוסקו ב היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

איך מחזירים?

החזרות ניתן לבצע ללא עלות על ידי שליחת החבילה דרך דואר ישראל. לכל חבילה מצורפת מדבקת גוביינא המאפשרת החזרה חינם דרך סניף הדואר הקרוב לביתך. יש לציין את סיבת ההחזרה והאם תרצו לקבל זיכוי לאתר לרכישה הבאה או זיכוי כספי לאמצעי התשלום איתו שולמה העסקה ללא חיוב בעמלת סליקה. זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור למייל על השלמת התהליך.

בכל שאלה, אנחנו כאן לרשותך

service@mosco.co.il