אודות מוסקו

ABOUT MOSCO

חברת מוסקו בת יותר מ- 30 שנה, שמחה להביא ללקוחותיה מוצרי לייף סטייל איכותיים ומעודכנים במחירים הוגנים.

מאיר ואבירם, האחים לבית מוסקו, החלו את דרכם בסוף שנות השמונים, בייבוא מוצרי אווירה וריח לישראל. במקביל התחילו נציגות בפריז שחשפה מגוון מוצרי אווירה וריחות שנוצרו בארץ. 

מצאנו שאנו יודעים לזהות טרנדים ונמשכנו לתחומים נוספים, כאשר לנגד עינינו איכות, חדשנות ומחיר ששווה את שני אלו.

– מאיר ואבירם מוסקוביץ

עם ניסיון וידע של 30 שנה בארץ ובעולם, מוסקו דואגת לייבא ולשווק מוצרים העונים לטעם הישראלי. מגוון מוצרי אווירה ולייף סטייל בהתאמה אישית, המשווקים ללמעלה מ-800 נקודות מכירה ברשתות המובילות בישראל. מוסקו דואגת לחידושים וטרנדיים עיצוביים המתחלפים מידי שנה ומאפשרת לכם להנות ולרכוש אותם באתר אונליין.

love & scents

מפיצים אהבה וניחוחות מבושמים

את קולקציית הריחניים שלנו אנו מייצרים ממש כאן בישראל מריחות בינלאומיים המשתנים מעונה לעונה. מעורבות חברתית חשובה לנו ולכן אנו משתפים פעולה בעבודה קבועה עם אוכלוסיה משתקמת או כזו בעלת צרכים מיוחדים. הסביבה מביאה לנו את כל הטוב הזה.

dinnerware & bottles

כלי אוכל מבמבוק ובקבוקי שתיה

אנו מציעים מגוון רחב של בקבוקי שתיה מטריטן, נירוסטה איכותית 18/8 וזכוכית. כלי האוכל מסיבי במבוק ובקבוקי השתיה נבחרים בקפידה ומעוצבים באמירה מקורית ומפתיעה ולנו נתנה ההזדמנות לשמור על הכדור ירוק.

Organization & Storage

מוצרי אירגון ואיחסון

כדי שתוכלו להרגיש שלכל דבר יש מקום ואפילו רק אם זה לגרום לדברים המפוזרים "לקבל בית". סלסלות מעוצבות ממבחר גדול של חומרים, טקסטורות וצבעים במגוון גדלים וארגזים שכיף להשוויץ בהם.