כל היתרונות של עיצוב באמצעות עציצים לעיצוב הבית

מי מכם שאוהבים את הטבע (מי לא?)  וודאי חשבו של שילוב עציצים לעיצוב הבית, כדי להכניס קצת טבע וחוץ לתוך הבית. כן? ובכן, זה למעשה לא כזה ברור…

רבים מאיתנו אוהבים טבע אבל פחות מתחברים איך לומר, לרעין של עציצים לעיצוב הבית. עציצים בתוך הבית דורשים תחזוקת ניקיונות משל עצמם – הם מדיפים חול, לעיתים מתפתחים עליהם מזיקים. זאת ועוד,השקייה של עציץ הממוקם בתוך סלון למשל, היא משימה לא פשוטה – על העציץ להגיר מים  בעת ההשקייה ולכן יש לנקות היטב  בכל השקיה, את צלוחית המים שמתחת לעציץ, כדי להמנע מעובש הנובע ממים עומדים בחלל. עד היום, מי שביקש להכניס קצת טבע הביתה, נאלץ לשלם מחירי “תחזוקה” על תחזוקה  של עציצים לעיצוב הבית. אבל החדשות הטובות הן, שהיום יש מגוון עצום של עציצים מלאכותיים מרהיבים. עולם העיצוב מציע בפנינו שלל עציצים מלאכותיים שהם יצירת אמנות של ממש – הם מעניקים את אותה תחושה טבעית של ירוק בתוך הבית. לעציצים אלו יש יתרון אחד ענק-  ללא צורך בהשקה, ללא חול וללא לכלוך.

הדור הבא של עציצים לעיצוב הבית – עציצי ענק מלאכותיים

יצירה של עציץ ענק מלאכותי היא יצירת אמנות.

העציץ מדמה את הטבע בצורה בה גם מה שנראה בטבע כ”פגמים”, כמו שינוי צבע של עלים, התפצלות של גבעולים ועוד, מועתקים אחד לאחד כדי לייצר או אותו מראה טבעי.

אצלינו במוסקו תוכלו למצוא מגוון עצום של עציצים מלאכותיים שנעשו במלאכת מחשבת.

המראה, המרקם והתחושה כל כך טבעיים עד כי לא תוכלו להבחין בהבדל.

עיצוב הבית עם עציץ הוא הצהרה עיצובית ואופנתית

עציצי ענק מלאכותיים בסלסלת קש תואמת למשל, יעניקו מראה מרהיב ונקודת פוקוס לכל חלל שתרצו לשדרג.

מומלץ להניח עציצים לעיצוב הבית בפינות בסלון, במעברים ואפילו מחוץ לדלת הכניסה.

עציץ מלאכותי  – מעבר להיותו פרקטי וקל תחזוקה –  תמיד נראה טוב,  ומייצר בן רגע, נקודת עיצובית מוקפדת שתרצו להשוויץ בה.

לקטגורית עציצי הענק של מוסקו >>